Wymiana szybki w iPhone cena, cennik w serwisie Apple we Wrocławiu

Ile razy każdy z nas spotykał się z tak wielką nieprzyjemnością, jak rozbity ekran telefonu? Przynajmniej raz w roku jesteśmy zmuszeni do wymiany szybki w naszych urządzeniach. A więc każdego interesuje porządny i sprawdzony serwis od naprawy telefonów. W tego typu pytaniach najlepiej będzie od razu udać się do markowego salonu. Sprawdźmy, jak wygląda naprawa szybki w iPhone w serwisie Apple.

Za przykład weźmiemy miasto Wrocław. Ze względu na wysoką popularność posiadanych telefonów iPhone wśród użytkowników na pewno nie zabraknie  serwisów naprawy tej marki telefonów. W całym Wrocławiu znajdziemy kilkanaście miejsc, gdzie by można było naprawić swoje urządzenie. W takich salonach na miejscu można wykonać przeróżnego rodzaju naprawy.

W ofercie serwisu Apple znajdziemy szeroką gammę usług, zaczynając od czyszczenia ekranu, a kończąc polerowaniem szybki i naklejaniem ochronnej folii albo szyby. Ceny na poszczególne usługi mogą różnić się w zależności od salonu i czasu realizacji konkretnej usługi. Także, podczas wyceniania brany jest pod uwagę model waszego iPhone. Naprawa szybki w starszych telefonach kosztuje mniej, od 100/150 złotych do 200/250 złotych.

Ceny dotyczące wymiany szybki w iPhone 7,8, SE 2020 i bardziej nowszych modeli wahają się między 200 a 850 złotymi.